Team Economie

Het team Economie staat klaar voor bedrijvig Oss.

Wilt u contact?

T: 14 0412 en vraag naar afdeling ondernemerszaken
E: ondernemerszaken@oss.nl

Wilt u ons volgen?

Twitter: @Oss_KE
LinkedIN: Oss werken en ondernemen
Instagram: osske
Facebook: @WellukOnsOss + @datisoss

Waar houden we ons mee bezig?

De economische ambities van gemeente, ondernemers en onderwijs staan in de beleidsnota ‘Samen vernieuwen’. Daarin ligt een nadruk op de groeikansen voor agrifood, life sciences en logistiek. Maar ook het stadscentrum en buitengebied zijn kansrijk. Het team werkt samen met De Kracht van Oss en andere partners zoals Agrifood Capital. Samen slaan we, naar goed Oss’ gebruik, de handen ineen en versterken we de Osse economie. Bij de links onderaan deze pagina vindt u de Strategienota economie Oss 2021-2025, Moderne Maakstad Oss.

Wie zijn wij?

Leon van de Mortel Leon van de Mortel
Frank Remmen Frank Remmen

Leon van de Mortel

Accountmanager
- Life Sciences
- Bouw/Metaal/Productie
- De Geer, Moleneind/Landweer, Woonboulevard
- Geffen
- Arbeidsmarkt
- Onderwijs en talent

tel. 06-21267292
l.van.de.mortel@oss.nl

Frank Remmen

Accountmanager
- Logistiek
- Groothandel
- Vorstengrafdonk, Elzenburg, De Bulk Ravenstein
- Ravenstein/Herpen/Demen
- Haven en goederenspoor
- Nieuwe werklocaties

tel. 06-20300719
f.remmen@oss.nl

Natasja van Asten-Bloem Natasja van Asten-Bloem

Marscha van de Poppel Marscha van de Poppel

Natasja van Asten-Bloem

Accountmanager
- Agrifood
- Danenhoef, Euterpelaan, Het Wargaren in Lith
- Berghem, Lith
- Duurzaamheid
- Circulaire economie

tel. 06-17115365
n.bloem@oss.nl

Marscha van de Poppel

Accountmanager
- Horeca
- VOLOP Oss

tel. 06-32451456
m.van.de.poppel@oss.nl


Marja van de Breevaart-van Nierop Marja van de Breevaart-van Nierop
Willem van de Geer Willem van de Geer

Marja van de Breevaart-van Nierop

Vraagbaak Ondernemerszaken

tel. 06-32451536
m.van.de.breevaart@oss.nl

Willem van de Geer

Beleidsmedewerker economie.
- Circulaire economie
- Agrifood
- Bedrijventerreinen

Manoeska Berkers Manoeska Berkers
Jeroen Achten Jeroen Achten

Manoeska Berkers

Beleidsregisseur
- Toerisme
- Recreatie
- Erfgoed

tel. 06-32451315
m.berkers@oss.nl

Jeroen Achten

Omgevingsmanager
- Buitengebied

tel. 06-15602348
j.achten@oss.nl

Cindy Hagenstein Cindy Hagenstein
Ingrid van Berlo Ingrid van Berlo

Cindy Hagenstein

Beleidsmedewerkster Economie
- Agrifood
- Circulaire economie
- Eiwittransitie

tel. 06-32451447
c.hagenstein@oss.nl

Ingrid van Berlo

Beleidsmedewerkster Economie
- Economische marketing
- Taskforce Stadscentrum

tel. 06-32451473
i.van.berlo@oss.nl

Marionne van Dongen Marionne van Dongen
Wilma Willemse Wilma Willemse

Marionne van Dongen

Strategisch adviseur economie en samenwerking

tel. 06-10938376
m.van.dongen@oss.nl

Wilma Willemse

communicatieadviseur

tel. 06-50878715
w.willemse@oss.nl

Links

billboard 'Ondernemen in Oss: ': Life Sciences, Agrifood, Logistics, Industry