Team Economie

Het team Economie staat klaar voor bedrijvig Oss.

Wilt u contact?

T: 14 0412 en vraag naar afdeling ondernemerszaken
E: ondernemerszaken@oss.nl

Wilt u ons volgen?

Twitter: @Oss_KE
LinkedIN: Oss werken en ondernemen
Instagram: osske
Facebook: @WellukOnsOss + @datisoss

Waar houden we ons mee bezig?

De economische ambities van gemeente, ondernemers en onderwijs staan in de beleidsnota ‘Samen vernieuwen’. Daarin ligt een nadruk op de groeikansen voor agrifood, life sciences en logistiek. Maar ook het stadscentrum en buitengebied zijn kansrijk. Het team werkt samen met De Kracht van Oss en andere partners zoals Agrifood Capital. Samen slaan we, naar goed Oss’ gebruik, de handen ineen en versterken we de Osse economie. Onderaan deze pagina vindt u de samenvatting van de economische beleidsnota 2014-2020.

Wie zijn wij?

Leon van de Mortel Leon van de Mortel

Frank Remmen Frank Remmen

Leon van de Mortel

- Accountmanager
- Life Sciences, Bouw-electro/Metaal/Industrie
- De Geer, Moleneind/Landweer, Woonboulevard
- Geffen
- Onderwijs, arbeidsmarkt
tel. 06 21267292
l.van.de.mortel@oss.nl

Frank Remmen

- Accountmanager
- Logistiek, Groothandel
- Vorstengrafdonk, Elzenburg, De Bulk
- Ravenstein/Herpen
- Haven/goederenspoor, duurzaamheid, windmolens

tel. 06 20300719
f.remmen@oss.nl

Natasja Bloem Natasja Bloem

Marja van de Breevaart-van Nierop Marja van de Breevaart-van Nierop

Natasja Bloem

- Accountmanager
- Agrifood
- Danenhoef, Euterpelaan, Het Wargaren
- Berghem, Lith
- Circulaire economie
tel. 06 17115365
n.bloem@oss.nl

Marja van de Breevaart-van Nierop

- Vraagbaak Ondernemerszaken

tel. 06 32451536
m.van.de.breevaart@oss.nl

Eric Saras Eric Saras

Ronald Kraus Ronald Kraus

Eric Saras

- Hoofd kernteam economie
- Life Sciences
- Strategische beleidsadvisering

tel. 06 55394613
e.saras@oss.nl

Ronald Kraus

- Beleidsmedewerker Duurzame Mobiliteit
- Logistiek
- Weg, spoor en binnenhaven + innovatie
tel. 06 32451345
r.kraus@oss.nl

Cindy Hagenstein Cindy Hagenstein

Ingrid van Berlo Ingrid van Berlo

Cindy Hagenstein

- Beleidsmedewerkster Economie
- Agrifood
- Circulaire economie
- Eiwittransitie

06 32451447
c.hagenstein@oss.nl

Ingrid van Berlo

- Beleidsmedewerkster Economie
- Economische marketing
- Taskforce Stadscentrum

06 32451473
i.van.berlo@oss.nl

Wilma Willemse Wilma Willemse

Dimphy van Grinsven Dimphy van Grinsven

Wilma Willemse

- Communicatieadviseur

tel. 06 50878715
w.willemse@oss.nl

Dimphy van Grinsven

- Programmamanager centrum Oss
- Projectleider Taskforce Stadscentrum
tel. 06 50428836
d.van.grinsven@oss.nl

Fridthjof Leerdam Fridthjof Leerdam

Anne Zouridis-Veldhoven Anne Zouridis-Veldhoven

Fridthjof Leerdam

- Projectleider Heesch West
- Coördinator economische ontwikkeling Regio Noordoost Brabant
- Regionale samenwerking
tel. 06 32451652
f.leerdam@oss.nl

Anne Zouridis-Veldhoven

- Afdelingshoofd Leefomgeving, Wonen en Economie

tel. 06 11649083
a.zouridis@oss.nl

Links

billboard 'Ondernemen in Oss: ': Life Sciences, Agrifood, Logistics, Industry