Team Economie

Het team Economie staat klaar voor bedrijvig Oss.

Wilt u contact?

T: 14 0412 en vraag naar afdeling ondernemerszaken
E: ondernemerszaken@oss.nl

Wilt u ons volgen?

Twitter: @Oss_KE
LinkedIN: Oss werken en ondernemen
Instagram: osske
Facebook: @WellukOnsOss + @datisoss

Waar houden we ons mee bezig?

De economische ambities van gemeente, ondernemers en onderwijs staan in de beleidsnota ‘Samen vernieuwen’. Daarin ligt een nadruk op de groeikansen voor agrifood, life sciences en logistiek. Maar ook het stadscentrum en buitengebied zijn kansrijk. Het team werkt samen met De Kracht van Oss en andere partners zoals Agrifood Capital. Samen slaan we, naar goed Oss’ gebruik, de handen ineen en versterken we de Osse economie. Onderaan deze pagina vindt u de samenvatting van de economische beleidsnota 2014-2020.

Wie zijn wij?

Leon van de Mortel Leon van de Mortel

Frank Remmen Frank Remmen

Leon van de Mortel

Accountmanager
- Life Sciences
- Bouw/Metaal/Productie
- De Geer, Moleneind/Landweer, Woonboulevard
- Geffen
- Arbeidsmarkt
- Onderwijs en talent

tel. 06-21267292
l.van.de.mortel@oss.nl

Frank Remmen

Accountmanager
- Logistiek
- Groothandel
- Vorstengrafdonk, Elzenburg, De Bulk Ravenstein
- Ravenstein/Herpen/Demen
- Haven en goederenspoor
- Nieuwe werklocaties

tel. 06-20300719
f.remmen@oss.nl

Natasja Bloem Natasja Bloem

Marja van de Breevaart-van Nierop Marja van de Breevaart-van Nierop

Natasja Bloem

Accountmanager
- Agrifood
- Danenhoef, Euterpelaan, Het Wargaren in Lith
- Berghem, Lith
- Duurzaamheid
- Circulaire economie

tel. 06-17115365
n.bloem@oss.nl

Marja van de Breevaart-van Nierop

Vraagbaak Ondernemerszaken

tel. 06-32451536
m.van.de.breevaart@oss.nl

Eric Saras Eric Saras

Anne Zouridis-Veldhoven Anne Zouridis-Veldhoven

Eric Saras

Programmamanager centrum Oss
- projectleider taskforce stadscentrum

tel. 06-55394613
e.saras@oss.nl

Anne Zouridis-Verhoeven

Programmamanager economie

tel. 06-11649083
a.zouridis@oss.nl

Cindy Hagenstein Cindy Hagenstein

Ingrid van Berlo Ingrid van Berlo

Cindy Hagenstein

Beleidsmedewerkster Economie
- Agrifood
- Circulaire economie
- Eiwittransitie

tel. 06-32451447
c.hagenstein@oss.nl

Ingrid van Berlo

Beleidsmedewerkster Economie
- Economische marketing
- Taskforce Stadscentrum

tel. 06-32451473
i.van.berlo@oss.nl

Wilma Willemse Wilma Willemse

Marscha van de Poppel Marscha van de Poppel

Wilma Willemse

Communicatieadviseur

tel. 06-50878715
w.willemse@oss.nl

Marscha van de Poppel

Projectenmedewerker economie

tel. 06-32451456
m.van.de.poppel@oss.nl


Fridthjof Leerdam Fridthjof Leerdam

Fridthjof Leerdam

Beleidsmedewerker economie
- Projectleider Heesch West
- Coördinator economische ontwikkeling Regio Noordoost Brabant
- Regionale samenwerking

tel. 06-32451652
f.leerdam@oss.nl

Links

billboard 'Ondernemen in Oss: ': Life Sciences, Agrifood, Logistics, Industry