Kernteam Economie

Het Kernteam Economie staat klaar voor bedrijvig Oss. De economische ambities van gemeente, ondernemers en onderwijs staan in de beleidsnota ‘Samen vernieuwen’. Daarin ligt een nadruk op de groeikansen voor agrifood, life sciences en logistiek. Maar ook het stadscentrum en buitengebied zijn kansrijk. Het team werkt samen met De Kracht van Oss en andere partners zoals Agrifood Capital. Samen slaan we, naar goed Oss’ gebruik, de handen ineen en versterken we de Osse economie.

De mensen van het Kernteam Economie:

Algemeen telefoonnummer: 14 0412
Algemeen mailadres: ondernemerszaken@oss.nl

Leon van de Mortel

- Accountmanager
- Life Sciences, Bouw-electro/Metaal/Industrie
- De Geer, Moleneind/Landweer, Woonboulevard
- Geffen
- Onderwijs, arbeidsmarkt

06 21267292
l.van.de.mortel@oss.nl

Frank Remmen

- Accountmanager
- Logistiek, Groothandel
- Vorstengrafdonk, Elzenburg, De Bulk
- Ravenstein/Herpen
- Haven/goederenspoor, duurzaamheid, windmolens

06 20300719
f.remmen@oss.nl

Natasja Bloem

- Accountmanager
- Agrifood
- Danenhoef, Euterpelaan, Het Wargaren
- Berghem, Lith
- Circulaire economie

06 17115365
n.bloem@oss.nl

Marja van de Breevaart-van Nierop

- Project assistent Kernteam Economie
- Ondersteuning accountmanagers
- Aanspreek- en verbindingspunt

06 32451536
m.van.de.breevaart.nl

Eric Saras

- Hoofd kernteam economie
- Life Sciences
- Strategische beleidsadvisering

06 55394613
e.saras@oss.nl

Ronald Kraus

- Beleidsmedewerker Duurzame Mobiliteit
- Logistiek
- Weg, spoor en binnenhaven + innovatie

06 32451345
r.kraus@oss.nl

Cindy Hagenstein

- Beleidsmedewerkster Economie
- Agrifood
- Circulaire economie
- Eiwittransitie

06 32451447
c.hagenstein@oss.nl

Ingrid van Berlo

- Beleidsmedewerkster Economie
- Economische marketing
- Taskforce Stadscentrum

06 32451473
i.van.berlo@oss.nl

Wilma Willemse

- Communicatieadviseur

06 50878715
w.willemse@oss.nl

Dimphy van Grinsven

- Programmamanager centrum Oss
- Projectleider Taskforce Stadscentrum

06 50428836
d.van.grinsven@oss.nl

Fridthjof Leerdam

- Projectleider Heesch West
- Coördinator economische ontwikkeling Regio Noordoost Brabant
- Regionale samenwerking

06 32451652
f.leerdam@oss.nl

Anne Zouridis-Veldhoven

- Afdelingshoofd Leefomgeving, Wonen en Economie

06 11649083
a.zouridis@oss.nl