Burgerleden

Burgerleden ondersteunen de raadsfracties. Ze zijn aanwezig bij vergaderingen van de raadscommissies en de andere raadsbijeenkomsten. Ze vergaderen echter niet mee met de gemeenteraad

Voor de gemeenschap (VDG)

Adri van der Loop

Burgerlid VDG
adrivanderloop@gmail.com
Weverstraat 1
5394 AE Oijen
Directeur IKC-den Dijk Odiliapeel, Stafmedewerker passend onderwijs Kiem Uden, Simonscholen Oss/Uden, Pallas Oss/Uden, Functionaris AVG, Extern lid Topkring, Voorzitter RvT Avem kinderopvang

Christen Democraten Appèl (CDA)

Kai Bloemers

Burgerlid CDA
Kmm.bloemers@gmail.com
Hofvijver 68
5346 KC Oss
Docent geschiedenis, Heerbeeck college Best. Lid werkgroep Religieus Erfgoed

Mariël Bogaerts - van Hulten

Burgerlid CDA
marielbogaerts@gmail.com
Laan der Bronstijd 11
5347 HE Oss
tel. 06 - 24 14 05 11

Joris van Hest

Burgerlid CDA
Joris.vanhest@gmail.com
Oss
tel. 0412 - 649098
Bestuursadviseur Veiligheidsregio Brabant-Noord, voorzitter Stichting Citogala, lid gemeenschappelijke medezeggenschapsraad Filios scholengroep

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)

Nick van Ballegooij

Burgerlid VVD
nickyvballegooy@hotmail.com
Het Reut 210a
5351 TC Berghem
Docent Biologie Dendron College Horst LVO

Hans de Bruijn

Burgerlid VVD
hansreinadebruijn@home.nl
tel. 06 - 28 75 71 89
Adviseur C.N.V.

Steffan Vos

Burgerlid VVD
steffan@vvdoss.nl
Goudplevier 50
5348 ZE OSS
tel/ 06-20836971
Trainee Overheid bij Public Support in Lisse:
gedetacheerd als Medewerker Griffie bij de gemeente Woudrichem en gedetacheerd als Medewerker Griffie bij de gemeente Baarle-Nassau.

Beter Oss

Anita van de Camp

Burgerlid Beter Oss
info@anitavandecamp.nl

Monique Ploegmakers - Vos

Burgerlid Beter Oss
moniqueploegmakers@ziggo.nl
Oss
tel. 06-42232803
Medewerker Mas4jou Begeleiden maatschappelijke stage

Ferry Vullings

Burgerlid Beter Oss
ferryvullings@gmail.com
Jacobus Poelsstraat 23
5348 RV Oss

D66

Hicham Hamiddane

Burgerlid D66
D66hicham@gmail.com
Burg. de Bourbonhof 10
5348 KK Oss
tel. 06-29825474
Senior beleidsadviseur bij de VNG

Sander Klaver

Burgerlid D66
Sdklaver.d66@ziggo.nl
Treubstraat 36
5344 HA Oss
Autobedrijf Hendriks BV

Marvin Kling

Burgerlid D66
Marvin.kling92@gmail.com
Gastheer restaurant Wolters, stagiair gemeente Vught (afd. Financiën)

Groen Links

Jade van der Linden

Burgerlid GroenLinks
Jade.groenlinks@hotmail.com
Louise Julianalaan 17, 5371 ER Ravenstein 06-48808937 Jade.groenlinks@hotmail.com

Heidi Poessé

Burgerlid GroenLinks
heidi.groenlinks@hotmail.com
Marktstraat 9
5371 AC Ravenstein
Violiste philharmoniezuidnederland, Voorzitter Stichting Cultuur Ravenstein, Voorzitter van Stadsharmonie OBK Ravenstein

Nick Woudstra

Burgerlid GroenLinks
Nick.woudstra@outlook.com
Huisseling
tel. 06-21961531
Horecamedewerker Irish Pub The Shamrock

Partij van de Arbeid (PvdA)

Iris van Dinther

Iris van Dinther

Burgerlid PvdA
ijmvandinther@kpnmail.nl
Hannie Schaftplantsoen 24
5348 GC Oss
tel. 06 - 49850632
Compliance Engineer, Aspen Oss BV

Herman van Kessel

Burgerlid PvdA
hvkessel@brabant.nl
Hertogensingel 62
5341 AG Oss
Beleidsmedewerker Provincie Noord-Brabant

Anil Makhan

Burgerlid PvdA
anil.makhan@gmail.com
Weegkamp 15
5371 DK Ravenstein
Advisor Customer Services Ziggo, Voetbaltrainer Oss20

Liberale Osse Fractie (LOF)

Femke Manders

Burgerlid LOF
femke.manders@eindhoven.nl
Mettegeupelstraat 40
5346 JG Oss
Medewerker gemeente Eindhoven Hoofd Control

Jeroen Haring

Burgerlid LOF
jeroen.haring@gmail.com
De Bongerd 92
5345 JW Oss
Lead Consultant Computer System Validation and Data integrity Agidens Nederland BV Gorinchem

Contactgegevens Raadsgriffie

Raadsgriffier drs. P.H.A. van den Akker
Telefoon: 14 0412
E-mail: raadsgriffie@oss.nl