Burgerleden

Burgerleden ondersteunen de raadsfracties. Ze zijn aanwezig bij vergaderingen van de raadscommissies en de andere raadsbijeenkomsten. Ze vergaderen echter niet mee met de gemeenteraad

Socialistische Partij (SP)


Jelle van der Vliet

Burgerlid SP
Oss
Jelleoss@xs4all.nl
Vrijwilliger Ons Welzijn
Medewerker Brabant Zorg
Penningmeester Sticjting Rotweiller Nederland

Luuk de Boer

Burgerlid SP
l.de.boer@oss.nl
Financiële dienstverlening

Christen Democraten Appèl (CDA)

Kai Bloemers

Burgerlid CDA
Kmm.bloemers@gmail.com
Zinker 1
5345 RC Oss
Docent Mens en Maatschappij IVO Deurne

Lynn van Buul

Burgerlid CDA
Oss
06-30528258
l.van.buul@oss.nl
Voltijds opleiding Overheidsmanagement / Bestuurskunde Avans Hogeschool
Winkelmedewerkster Christian Chocolaterie & Patisserie

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)

Bert Hellinga

Burgerlid VVD
b.hellinga@oss.nl
Ambtenaar op het gebied van veiligheid

Jia Chen

Burgerlid VVD
Oss
j.chen@oss.nl
Corrector aan de Universiteit van Tilburg
Lid Gemeenschappelijke Medezeggenschapsraad SAAM.

Beter Oss

Bert van Tilburg

Burgerlid Beter Oss
Koornstraat 49
5341 BP Oss
06-42506219
b.van.tilburg@oss.nl

Carlo Smits

Burgerlid Beter Oss
Oss
c.smits@oss.nl
Planner / Buyer bij Aspen Oss B.V.

Maria Dobbelsteen

Burgerlid Beter Oss
06-22232382
m.dobbelsteen@oss.nl
Lid van de Adviesraad Ruilwinkel
Penningmeester stichting Peperstraat

D66

Wilma Richters – Maas

Burgerlid D66
Oss
06-51192535
w.richters@oss.nl
Backoffice medewerker D & R DJI
Kleine ondernemer echtscheidingsmediation Oss

Erik van Santvoort

Burgerlid D66
e.van.santvoort@oss.nl
Docent en projectmanager Fontys Hogeschool

Gerard de Mol

Burgerlid D66
Berghem
g.de.mol@oss.nl
Engineer Werktuigkundige Installaties bij Kuijpers
Docent Duurzaamheid & Klimaattechniek bij Avans+

GroenLinks

Eric Witte

Burgerlid GroenLinks
Oss
06-12459248
e.witte@oss.nl

Lilian Tan

Burgerlid GroenLinks
06-29045384
l.tan@oss.nl
Directeur Blommers Beheermaatschappij B.V.
Medewerker Travel Clinic Oss via medewerkersovereenkomst echtgenoot
Vrijwillige werkzaamheden als ritueelbegeleider en zinstreel
Vrijwillige werkzaamheden bij Thuis in Oss

Partij van de Arbeid (PvdA)

Nicole Kok

Nicole Kok

Burgerlid PvdA
tel. 06 - 41 03 61 97
n.kok@oss.nl

Jonas Florusse

Burgerlid PvdA
Ravenstein
j.florusse@oss.nl

Ton van der Loop

Burgerlid PvdA
t.van.der.loop@oss.nl
Docent economie 1e graad bij Het Hooghuis
Bestuurslid Show and Marchingband D.I.O.S. Oijen

Dynamisch Democratisch Oss (DDO)

Frits Nordsiek

Burgerlid DDO
Lith
f.nordsiek@oss.nl
Adviseur CNV / Vervoer CAO Zorg en Taxi
Adviseur bestuur Nederlandse Officieren Vereniging

Jelle de Graaff

Burgerlid DDO
Berghem
j.de.graaff@oss.nl

Loek van Wely

Burgerlid DDO
0616764772
l.van.wely@oss.nl

Voor de Gemeenschap (VDG)

Sander Ruijs

Burgerlid VDG
sa.ruijs@oss.nl
06-54756764
DGA van diverse BV’s
Bestuurslid Winkelcentrum Ussen
Secretaris Paardensportvereniging St. Willibrordus
Penningmeester / secretaris Voedselbank Oss

Alfons Prinssen

Burgerlid VDG
Ravenstein
06-54268492
a.prinssen@oss.nl
- Zelfstanding ondernemer Buro A-Vier
- Postbezorger Post.nl
- administratief ondersteuner voetbalvereniging Ravenstein
- administratief ondersteuner statenfractie GroenLinks
- penningmeester Stichting Global Goals Oss

Forum voor Democaratie (FvD)

Nick Raadgever

Burgerlid FvD
Berghem
n.raadgevers@oss.nl
Eigenaar ’t Zusje Apeldoorn
Eigenaar ’t Zusje Cuijk
Eigenaar Peter Pan Danen

Jacco van der Worp

Burgerlid FvD
Huisseling
j.van.der.worp@oss.nl
Eigenaar JHS van der Worp Holding BV – Consultancy RAMS, Tunnelveiligheid via Van der Worp Consult BV

Stefan van Es

Burgerlid FvD
Oss
s.van.es@oss.nl
Medewerker Ansul Brandbeveiliging

Contactgegevens Raadsgriffie

Raadsgriffier drs. P.H.A. van den Akker
Telefoon: 14 0412
E-mail: raadsgriffie@oss.nl