Op 26 augustus 2020 zijn we met de werkzaamheden aan het Alard van Herpenplein en de Rogstraat gestart. Meer informatie over de planning en de werkzaamheden.
Ontwerp voor Alard van Herpenplein in Herpen
In 2020 gaan wij werkzaamheden uitvoeren aan het Alard van Herpenplein. We gaan het plein opnieuw inrichten, de Rogstraat ter plaatse van het plein aanpassen, nieuwe bomen en hagen planten en er verdwijnen enkele bomen. Ook gaan we een klein deel de riolering vervangen.
Op 10 oktober 2019 is in Dorpshuis ’t Slotje een inloopavond georganiseerd en is het ontwerp gepresenteerd.
Planning
Meer informatie
Als u nu al vragen heeft neem dan gerust contact op met projectleider P. Megens, telefoon 14 0412 of stuur een mail naar p.megens@oss.nl. o.v.v. Alard van Herpenplein.
Klik hier om naar de enquête te gaan.