Socialistische Partij (SP)

Jan Zoll

Oss
0680049641
j.zoll@oss.nl
Nevenfuncties
- onderzoeker Radboud UMC Nijmegen

Quinten Braakman

Oss
q.braakman@oss.nl
Nevenfuncties:
- Tutor engels
- medewerker Coolbleu

Nevenfuncties:
- Tutor engels
- medewerker Coolblue


Adrie Geerts

Berghem
06-52794083
a.geerts@oss.nl
Nevenfuncties
- Secretaris werkplaats NLC van de stg. Landschapsbeheer Oss

Marie-Thérèse Janssen

Oss
0630034616
Ma.janssen@oss.nl
Nevenfuncties
- Bestuurslid stichting droomkinderen Bourtange
- bestuurslid stichting ZWAluw Reek
- Bestuurslid Zorgbuurthuis t Hageltje
- Voorzitter van de Stichting Helpende Handen Oss

Jan van Kreij

Oijen
0653212109
j.van.kreij@oss.nl
Nevenfuncties
Werknemer ATOS

Marie-France van Oorsouw

Oijen
0652461065
m.van.Oorsouw@oss.nl
Nevenfuncties
- Secretaris bestuur Stichting Archeologie
- Penningmeester bestuur Stichting Buitencentrum Veere
- ZZP’er in de erfgoedsector, handelende onder de bedrijfsnaam Weleer erfgoedcommunicatie

Leroy Vossenberg

Oss
0619821795
l.vossenberg@oss.nl
Nevenfuncties
- Student Werktuigbouwkunde
- Afstudeerstage Vega - Systems

Bas van der Voort

0681118639
b.van.der.voort@oss.nl
Nevenfuncties
- Beleidsambtenaar WMO / Welzijn, gemeente Nuenen c.a. (bezoldigd)
- Penningmeester Stichting Wild-Kamperen.nl (onbezoldigd)
- lid klankbordgroep passend voetbal KNVB