Socialistische Partij (SP)

Jan Zoll

fractievoorzitter
Oss
0680049641
j.zoll@oss.nl
Nevenfuncties:
- Gepensioneerd



Jelle van der Vliet

Oss
j.van.der.vliet@oss.nl
Nevenfuncties:
- Vrijwilliger Ons Welzijn
- Medewerker Brabant Zorg
- Penningmeester Stichting Rotweiller Nederland
- Politievrijwilliger ATH (Ondersteunend) BT Maasland Oss

Adrie Geerts

Berghem
06-52794083
a.geerts@oss.nl
Nevenfuncties:
- Secretaris werkplaats NLC van de stg. Landschapsbeheer Oss

Marie-Thérèse Janssen

Oss
0630034616
Ma.janssen@oss.nl
Nevenfuncties:
- Bestuurslid stichting droomkinderen Bourtange
- bestuurslid stichting ZWAluw Reek
- Bestuurslid Zorgbuurthuis t Hageltje
- Voorzitter van de Stichting Helpende Handen Oss

Jan van Kreij

Oijen
0653212109
j.van.kreij@oss.nl
Nevenfuncties:
- Werknemer ATOS
- Bestuurslid stichting Vrienden van 't Hageltje

Marie-France van Oorsouw

Oijen
0652461065
m.van.Oorsouw@oss.nl
Nevenfuncties:
- Secretaris bestuur Stichting Archeologie
- Penningmeester bestuur Stichting Buitencentrum Veere
- ZZP’er in de erfgoedsector, handelende onder de bedrijfsnaam Weleer erfgoedcommunicatie

Leroy Vossenberg

Oss
0619821795
l.vossenberg@oss.nl
Nevenfuncties:
- Student Werktuigbouwkunde
- junior R&D engineer

Bas van der Voort

0681118639
b.van.der.voort@oss.nl
Nevenfuncties:
- Beleidsambtenaar WMO / Welzijn, gemeente Nuenen c.a. (bezoldigd)
- Penningmeester Stichting Wild-Kamperen.nl (onbezoldigd)
- lid klankbordgroep passend voetbal KNVB