Voor De Gemeenschap (VDG)

Frank Dappers

Meester Gielenplein 11C
Berghem
tel. 06-37477762
f.dappers@oss.nl
Nevenfuncties
- Consultant Data Consulting Group (DCG)
- Directeur / eigenaar Boys with Hardwood (BWHW)
- Aftredend penningmeester Dorpsraad Berghem

Hans Boerboom

Oss
0653320865
h.boerboom@oss.nl

Roel van de Camp

Haren
r.van.de.camp@oss.nl
Nevenfuncties
- Organon Benelux

Mark van der Doelen

Ma.van.der.doelen@oss.nl
Nevenfuncties
- Business Area Director DEKRA Certification bv
- Lid Ledenraad Rabobank Oss Bernheze
- Lid adviesraad energietransitie Rabobank Kring Midden-Brabant
- penningmeester Stichting MFC de Koppellinck Geffen
- Vrijwilliger Stichting Goed Gevoel Geffen
- Verhuur onroerend goed

Anke van Gaalen

Lith
0621209816
a.van.gaalen@oss.nl
Nevenfuncties
- Zelfstandig Buitengewoon Ambtenaar van de Burgerlijke stand, niet in dienst van een gemeente
- Ambtenaar (Clustermanager) in dienst van de gemeente Heusden
- Penningmeester CS De Veldhazen

Hans Herms

Ravenstein
0623230056
h.herms@oss.nl
Nevenfuncties
- Assistent Bedrijfsleider bij Qintec b.v. te Ravenstein

Alfons Prinsen

Ravenstein
tel. 06-54268492
a.prinssen@oss.nl
- Zelfstanding ondernemer Buro A-Vier
- Postbezorger Post.nl
- administratief ondersteuner voetbalvereniging Ravenstein
- administratief ondersteuner statenfractie GroenLinks
- penningmeester Stichting Global Goals Oss

Adri van der Loop

Oijen
0650603526
a.van.der.loop@oss.nl
Nevenfuncties
- Stafmedewerker ondersteuning Kiem
- Trajectbegeleider passend onderwijs SWV PO 30 06 voor Kiem, SIMON scholen, Pallas en de Maashorstschool
- voorzitter stichting Avem kinderopvang
- voorzitter stichting kinderopvang en educatie BNO

Vera van Pelt

Oss
v.van.pelt@oss.nl
Nevenfuncties
Docent Nederlands KWC Culemborg

Nick Pruimboom

Herpen
0637410455
n.pruimboom@oss.nl
Nevenfuncties
- Student bestuurskunde Tilburg university
- Medewerker PLUS Van den Berg Herpen

Sander Ruijs

tel. 06-54756764
sa.ruijs@oss.nl
Nevenfuncties
- DGA van diverse BV’s
- Bestuurslid Winkelcentrum Ussen
- Secretaris Paardensportvereniging St. Willibrordus
- Penningmeester / secretaris Voedselbank Oss