Burgerleden

Burgerleden ondersteunen de raadsfracties. Ze zijn aanwezig bij vergaderingen van de raadscommissies en de andere raadsbijeenkomsten. Ze vergaderen echter niet mee met de gemeenteraad

Christen Democraten Appèl (CDA)

Marc van den Heuvel

Marc v. d. Heuvel

Burgerlid CDA
06-20603262
Nevenfuncties:
-Head of Global Transfer Pricing- Smurfit Kappa Group
-Bestuurslid Smurfit Kappa Pensioenfonds Van den Heuvel Bedrijfsadvisering vof.
Lynn van Buul

Lynn van Buul

Burgerlid CDA
Oss
06-30528258
l.van.buul@oss.nl
Voltijds opleiding Overheidsmanagement / Bestuurskunde Avans Hogeschool
helaas nog geen foto

Stef Koning

Burgerlid CDA
Berghem
06-21278615
s.koning@oss.nl
Nevenfuncties:
- operational manager customer
- service bij Creemers compressors bv
- secretaris badmintonclub carré
- secretaris Poolse parochie bisdom Den Bosch

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)

Nick van Ballegooij

Nick van Ballegooij

Burgerlid VVD
Oss
n.van.ballegooij@oss.nl
06-13425535
Nevenfuncties: Docent Biologie Dendron College Horst, Stichting LVO, Penningmeester regio bestuur van de VVD regio Zuid Brabant en Limburg
Jia Chen

Jia Chen

Burgerlid VVD
Oss
j.chen@oss.nl
Corrector aan de Universiteit van Tilburg
Lid Gemeenschappelijke Medezeggenschapsraad SAAM
Penningmeester van de Stichting Thuis in Oss.
column1
column2
column3
column1
column2
column3

Beter Oss

Geen burgerleden op dit moment.

column1
column2
column3

D66

Wilma Richters - Maas

Wilma Richters - Maas

Burgerlid D66
Oss
06-51192535
w.richters@oss.nl
Backoffice medewerker D & R DJI
Kleine ondernemer echtscheidingsmediation Oss
geen foto

Sander Klaver

Burgerlid D66
06-22504412
S.Klaver@oss.nl
Sdklaver.d66@ziggo.nl
Nevenfuncties: Autobedrijf Hendriks BV, algemeen lid van de MR van basisschool Hertogin Johanna Locatie A.

Stephan Schouten

Burgerlid D66
tel. 06-46426214
s.schouten@oss.nl
Waarnemend huisarts
Arts / vrijwilliger Lourdes reizen
Vrijwilliger bij het Hospice de Oase in Oss.

GroenLinks

Eric Witte

Eric Witte

Burgerlid GroenLinks
Oss
06-12459248
e.witte@oss.nl
Annabel van Ewijk

Annabel van Ewijk

Burgerlid GroenLinks
Ravenstein
A.van.ewijk@oss.nl
Nevenfuncties: Docent Theater en Vakgroepleider Kunsten, International School Eindhoven.

Partij van de Arbeid (PvdA)

Nicole Kok

Nicole Kok

Burgerlid PvdA
tel. 06 - 41 03 61 97
n.kok@oss.nl

Jonas Florusse

Jonas Florusse

Burgerlid PvdA
Ravenstein
j.florusse@oss.nl

Ton van der Loop

Ton van der Loop

Burgerlid PvdA
t.van.der.loop@oss.nl
Docent economie 1e graad bij Het Hooghuis
Onderhandelaar FNV - Onderwijs (deeltijd)

Dynamisch Democratisch Oss (DDO)

Frits Nordsiek

Frits Nordsiek

Burgerlid DDO
Lith
f.nordsiek@oss.nl
Adviseur CNV / Vervoer CAO Zorg en Taxi
Adviseur bestuur Nederlandse Officieren Vereniging

Jelle de Graaff

Jelle de Graaff

Burgerlid DDO
Berghem
j.de.graaff@oss.nl

Loek van Wely

Debbie de Graaff

Burgerlid DDO
Berghem
06-53925012
d.de.graaff@oss.nl

Voor de Gemeenschap (VDG)

Christel Reijnders – Verhoeven

Christel Reijnders – Verhoeven

Berghem
06-44774933
c.reijnders@oss.nl
Nevenfuncties: Jeugdprofessional ONS Welzijn, tijdelijk vanaf 1 februari 204 teamleider bij NS Welzijn.

Forum voor Democaratie (FvD)

Nick Raadgever

Nick Raadgever

Burgerlid FvD
Berghem
n.raadgever@oss.nl
Eigenaar ’t Zusje Apeldoorn
Eigenaar ’t Zusje Cuijk
Eigenaar Peter Pan Danen
Jacco van der Worp

Jacco van der Worp

Burgerlid FvD
Huisseling
j.van.der.worp@oss.nl
Eigenaar JHS van der Worp Holding BV – Consultancy RAMS, Tunnelveiligheid via Van der Worp Consult BV

Contactgegevens Raadsgriffie

Raadsgriffier drs. P.H.A. van den Akker
Telefoon: 14 0412
E-mail: raadsgriffie@oss.nl