Burgerleden

Burgerleden ondersteunen de raadsfracties. Ze zijn aanwezig bij vergaderingen van de raadscommissies en de andere raadsbijeenkomsten. Ze vergaderen echter niet mee met de gemeenteraad

Socialistische Partij (SP)

Jelle van Vliet

Jelle van der Vliet

Burgerlid SP
Oss
j.van.der.vliet@oss.nl
Vrijwilliger Ons Welzijn
Medewerker Brabant Zorg
Penningmeester Stichting Rotweiller Nederland

Christen Democraten Appèl (CDA)

Kai Bloemers

Kai Bloemers

Burgerlid CDA
ka.bloemers@oss.nl
Zinker 1
5345 RC Oss
Docent Mens en Maatschappij IVO Deurne
Lynn van Buul

Lynn van Buul

Burgerlid CDA
Oss
06-30528258
l.van.buul@oss.nl
Voltijds opleiding Overheidsmanagement / Bestuurskunde Avans Hogeschool
Winkelmedewerkster Christian Chocolaterie & Patisserie
Marc van den Heuvel

Marc v. d. Heuvel

Burgerlid CDA
m.van.den.heuvel@oss.nl
06-20603262
Nevenfuncties: Head of Global Transfer Pricing- Smurfit Kappa Group, Bestuurslid Smurfit Kappa Pensioenfonds
Van den Heuvel Bedrijfsadvisering vof.

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)

Bart Hellinga

Bart Hellinga

Burgerlid VVD
b.hellinga@oss.nl
Ambtenaar op het gebied van veiligheid
Jia Chen

Jia Chen

Burgerlid VVD
Oss
j.chen@oss.nl
Corrector aan de Universiteit van Tilburg
Lid Gemeenschappelijke Medezeggenschapsraad SAAM.
Nick van Ballegooij

Nick van Ballegooij

Burgerlid VVD
Oss
n.van.ballegooij@oss.nl
06-13425535
Nevenfuncties: Docent Biologie Dendron College Horst, Stichting LVO, Penningmeester regio bestuur van de VVD regio Zuid Brabant en Limburg

Beter Oss

Bert van Tilburg

Bert van Tilburg

Burgerlid Beter Oss
Koornstraat 49
5341 BP Oss
06-42506219
b.van.tilburg@oss.nl
Carlo Smits

Carlo Smits

Burgerlid Beter Oss
Oss
c.smits@oss.nl
Planner / Buyer bij Aspen Oss B.V.
Maria Dobbelsteen

Maria Dobbelsteen

Burgerlid Beter Oss
06-22232382
m.dobbelsteen@oss.nl
Lid van de Adviesraad Ruilwinkel
Penningmeester stichting Peperstraat

D66

Wilma Richters - Maas

Wilma Richters - Maas

Burgerlid D66
Oss
06-51192535
w.richters@oss.nl
Backoffice medewerker D & R DJI
Kleine ondernemer echtscheidingsmediation Oss

Erik van Santvoort

Erik van Santvoort

Burgerlid D66
e.van.santvoort@oss.nl
Docent en projectmanager Fontys Hogeschool

Gerard de Mol

Gerard de Mol

Burgerlid D66
Berghem
g.de.mol@oss.nl
Engineer Werktuigkundige Installaties bij Kuijpers
Docent Duurzaamheid & Klimaattechniek bij Avans+

GroenLinks

Eric Witte

Eric Witte

Burgerlid GroenLinks
Oss
06-12459248
e.witte@oss.nl

Partij van de Arbeid (PvdA)

Nicole Kok

Nicole Kok

Burgerlid PvdA
tel. 06 - 41 03 61 97
n.kok@oss.nl

Jonas Florusse

Jonas Florusse

Burgerlid PvdA
Ravenstein
j.florusse@oss.nl

Ton van der Loop

Ton van der Loop

Burgerlid PvdA
t.van.der.loop@oss.nl
Docent economie 1e graad bij Het Hooghuis
Bestuurslid Show and Marchingband D.I.O.S. Oijen

Dynamisch Democratisch Oss (DDO)

Frits Nordsiek

Frits Nordsiek

Burgerlid DDO
Lith
f.nordsiek@oss.nl
Adviseur CNV / Vervoer CAO Zorg en Taxi
Adviseur bestuur Nederlandse Officieren Vereniging

Jelle de Graaff

Jelle de Graaff

Burgerlid DDO
Berghem
j.de.graaff@oss.nl

Loek van Wely

Loek van Wely

Burgerlid DDO
0616764772
l.van.wely@oss.nl

Voor de Gemeenschap (VDG)

Geen burgerleden op dit moment.

Forum voor Democaratie (FvD)

Nick Raadgever

Nick Raadgever

Burgerlid FvD
Berghem
n.raadgever@oss.nl
Eigenaar ’t Zusje Apeldoorn
Eigenaar ’t Zusje Cuijk
Eigenaar Peter Pan Danen
Jacco van der Worp

Jacco van der Worp

Burgerlid FvD
Huisseling
j.van.der.worp@oss.nl
Eigenaar JHS van der Worp Holding BV – Consultancy RAMS, Tunnelveiligheid via Van der Worp Consult BV
Stefan van Es

Stefan van Es

Burgerlid FvD
Oss
s.van.es@oss.nl
Medewerker Ansul Brandbeveiliging

Contactgegevens Raadsgriffie

Raadsgriffier drs. P.H.A. van den Akker
Telefoon: 14 0412
E-mail: raadsgriffie@oss.nl