Dorpsraad Ravenstein

Vergaderdata openbare vergaderingen 2022

  • Dinsdag 19 juli 2022
  • Dinsdag 27 september 2022
  • Dinsdag 6 december 2022

Aanvang: 20.00 uur
Locatie: 't oude Raadhuis of digitaal
Afhankelijk van Corona maatregelen.

Ina Kok-Neehoff (voorzitter)

tel. 06 30 62 14 66
ina@dorpsraadravenstein.nl

foto Giesbers

Fons Giesbers

Ravenstein
[06] 41 11 63 07
fons@dorpsraadravenstein.nl

foto van Huisseling

Gerald van Huisseling

Dieden
tel. 06 15 45 18 49
gerald@dorpsraadravenstein.nl

foto van Roosmalen

Mari van Roosmalen (Voorzitter)

Kolonel Wilsstraat 13
5371 AG Ravenstein
[06] 13 18 94 77
mari@dorpsraadravenstein.nl

foto Schepens

Theo Schepens (Penningmeester)

Hoogstraat 10
5352 LC Dennenburg
[06] 30 25 91 72
secretariaat@dorpsraadravenstein.nl

Ella de Wildt

ella@dorpsraadravenstein.nl
tel. 06 50 21 79 04

Samenstelling kernteam Ravenstein

Wijkcoƶrdinatoren Geert van Boxtel en Judith Swinkels

Gebiedsbeheerder Dhr. J. Peters

Wijkagent Politie Maasland Dhr. R. Liefkens

Woningbouwcorporatie Mooiland Mw. I. Maessen

[088] 450 1010
imaessen@mooiland.nl

Sociaal werkers Ons-Welzijn Mw. L. Jansen en Mw. M. van Nuland